Targi i wystawy

Menu

Targi i wystawy

TUBE & WIRE 2018


Nova Trading od kilku lat bierze udział w targach TUBE & WIRE w Duesseldorfie w Niemczech. Jest to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez dla branży stali nierdzewnej w Europie. Targi te odbywają się co dwa lata.

Wśród 16 ogromnych hal wystawienniczych Messe Duesseldorf jest jedna przeznaczona dla producentów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej. Przy okazji produktów długich promują oni również produkty płaskie oraz wszelkie usługi związane ze wstępną obróbką tychże materiałów. W ten sposób w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą najbardziej znaczących w Europie firm z naszej branży.

TUBE & WIRE to duża międzynarodowa impreza targowa. W 2016 roku wzięło w niej udział 2.600 wystawców i 70.000 zwiedzających. Nasze stoisko (zdjęcie obok) odwiedzili klienci z wielu krajów europejskich i nie tylko.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej edycji tych targów - hala nr 3 , stoisko C33.

Termin: 16-20 kwietnia 2018Targi SSW 2017 w Maastricht

 

Co dwa lata odbywają się w Maastricht targi „Stainless Steel World – Expo & Conference”, na których wystawiają się producenci i dystrybutorzy stali nierdzewnej.

Nova Trading po raz drugi brała udział w targach SSW jako wystawca.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Targi Stainless w Brnie - 17-18.05.2017

Co dwa lata na terenie centrum targowego BVV w Brnie odbywają się targi STAINLESS. Jest to impreza o dużej renomie - przyciąga największych producentów, dystrybutorów oraz użytkowników stali nierdzewnej z całego świata. Targom towarzyszy zawsze konferencja, na której prezentowane są nowinki z zakresu nowych gatunków stali nierdzewnej, ciekawych zastosowań, sytuacji na rynku itp. Organizatorem targów jest znane w Europie czasopismo branżowe "Focus Rostfrei", które wydawane jest również w Polsce pod nazwą "Focus Nierdzewne".

Nova Trading od początku istnienia tej imprezy zawsze brała w niej czynny udział - w każdej edycji STAINLESS występuje w roli wystawcy oraz przez wiele lat firma była sponsorem konferencji.


Targi Aluminium 2016

Targi Aluminium odbyły się w Duesseldorfie w Niemczech w dniach 29.11-01.12.2016. Wzięła w nich udział rekordowa liczba wystawców – prawie 1000 z 58 krajów. Rekord padł również w liczbie zwiedzających – około 25 tys. osób z różnych zakątków świata.

Duże zainteresowanie imprezą to efekt wciąż rosnącego popytu na wyroby hutnicze z aluminium wywołanego dążeniem do zastępowania innych materiałów właśnie aluminium. Lekkie i jednocześnie wytrzymałe konstrukcje aluminiowe są podstawą dla technologii przyszłości.

 

 

 

 

Nova Trading na targach Subcontracting w Poznaniu

W dniach 7-10 czerwca 2016r. w Poznaniu odbyły się Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings. Targi te towarzyszyły międzynarodowej imprezie wystawienniczej ITM Polska – Innowacje-Technologie-Maszyny.

Nova Trading po raz pierwszy miała stoisko na targach Subcontracting, na których promowała usługi CNC: laserowe cięcie blach, cięcie strumieniem wody – waterjet, cięcie formatek i płaskowników na gilotynie oraz gięcie blach.

Powered by VOBACOM
to top
Яндекс.Метрика