Nova Trading

Nagrody i rankingi

Menu

Nagrody i rankingi

Nova Trading wśród 1000 firm wyróżnionych przez londyńską giełdę

London Stock Exchange Group po raz trzeci opracowała raport 1000 najbardziej dynamicznych, najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Europie – „1000 Companies to inspire Europe 2018”.

Znaleźliśmy się wśród 30 firm z Polski wyróżnionych mianem „inspirującej firmy”. To właśnie do takich firm należy przyszłość – to one będą się rozwijać, stwarzać miejsca pracy, realizować innowacyjne projekty, stosować nowoczesne technologie, kształtować przyszłość europejskiej gospodarki, rozwijać świat.

 

Cieszymy się, że nasza firma została dostrzeżona wśród wielu polskich firm i doceniona za dynamiczny rozwój. Udział w rankingu wzmacnia nasz wizerunek jako firmy ciągle rozwijającej się, nowoczesnej, inspirującej.

 

Więcej informacji: www.1000companies.com

"Lista 500 Rzeczpospolitej"

Nova Trading zajęła 287. miejsce na "Liście 500 Rzeczpospolitej" (19.06.2018r.). Odnotowaliśmy duży skok - bo aż o 27 pozycji w górę - w porównaniu z rankingiem największych przedsiębiorstw w Polsce w 2017r.


Po raz pierwszy Nova Trading znalazła się "Liscie 500 Rzeczpospolitej" w 2005r. Zajęła wówczas 447. miejsce. ("Rzeczpospolita", 20.04.2005r.)

Nova Trading Ambasadorem Polski na liście tygodnika Wprost

W maju 2018 r. tygodnik Wprost opublikował  listę Ambasadorów Polski, czyli firm z polskim kapitałem, które promują nasze państwo za granicą dzięki dużej sprzedaży eksportowej. Nova Trading zajęła 47. pozycję w tym rankingu.

Nova Trading w rankingu Wprost

Tygodnik Wprost opublikował listę 200 największych polskich przedsiębiorstw (data publikacji - maj 2018r.). Na liście tej znalazły się firmy wyłącznie z polskim kapitałem, a więc takie, w których kontrolę sprawuje Skarb Państwa, prywatni przedsiębiorcy lub które są własnością komunalną. 

W rankingu Wprost Nova Trading znalazła się na 121. pozycji (w ubiegłym roku na 132. miejscu). O kolejności firm na liście decydowała wartość przychodów ze sprzedaży uzyskanych w 2017r.

Po raz pierwszy nasza firma znalazła się na "Liście 200" w 2015r.

Złota Setka Pomorza i Kujaw

Gazeta Pomorska opublikowała ranking największych przedsiębiorstw regionu "Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017" (data publikacji: 28.05.2018r.). Nova Trading znalazła się na 5. pozycji wśród "Filarów Regionu", czyli największych firm zatrudniających powyżej 250 pracowników. O miejscu na liście decydowały punkty, które przyznawano za przychody z ostatnich trzech lat, zyski, rentowność kapitałów własnych, dynamikę wzrostu przychodów oraz dynamikę wzrostu zysków.

Nova Trading wśród najlepszych pracodawców w regionie

Nova Trading zajęła II miejsce w lokalnym plebiscycie "Firma Roku - Najlepszy Pracodawca 2016".

Tytuł przyznała naszej firmie kapituła konkursowa powołana przez organizatora plebiscytu - wydawcę toruńskich "Nowości" oraz "Expressu Bydgoskiego". Oficjalne ogłoszenie werdyktu miało miejsce w dniu 30.03.2017r. podczas uroczystej gali.

Nova Trading Diamentem Forbesa

Już po raz drugi Nova Trading S.A. znalazła się na liście Diamentów Forbesa wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość (data publikacji: 28.01.2016).

Zestawienie opracowała wywiadownia gospodarcza Bisnode (dawniej D&B). Stworzono bazę blisko 3 tysięcy przedsiębiorstw, którym wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności - pod uwagę brane były firmy o dodatnim wyniku finansowym, mające wysoką płynność bieżącą i nie zalegające z płatnościami. Wyróżnione przedsiębiorstwa podzielone zostały na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży: małe firmy 5-50 mln zł, średnie 20-250 mln zł oraz duże - powyżej 250 mln zł. Analitycy Bisnode wycenili wartość przedsiębiorstw na podstanie danych za okres 2012-2014r. O kolejności w rankingu decydowała dynamika wzrostu wartości firm (%).

Nova Trading w kategorii dużych firm z wynikiem 18,2% zajęła 11. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim oraz 122. na liście ogólnopolskiej.

Pierwszy raz firma otrzymała tytuł Diamentu Forbesa w 2008r.


Powered by VOBACOM
to top
Яндекс.Метрика /var/www/html/www/