Nova Trading

Nova Trading otevírá kancelář v Praze

Menu

Nova Trading otevírá kancelář v Praze

Nova Trading je největším distributorem nerezové oceli a hliníku v Polsku a současně nejmodernějším servisním centrem ve Střední a Východní Evropě. Firma každoročně prodává více než 56.000 tun hutních výrobků.

Nova Trading otevřela počátkem března 2013 obchodní kancelář v Praze. Jedná se o další krok v rozvoji prodeje na českém trhu. Pobočka vznikla s myšlenkou na dosavadní a budoucí zákazníky, se kterými chce firma udržovat úzké vztahy a zajistit jim co nejlepší úroveň služeb.

Zákazníci z České republiky získávají bezprostřední přístup k široké paletě hutních výrobků z nerezové oceli a hliníku, které se nacházejí ve skladech Nova Trading v objemu přes 11.000 tun. Mohou také využít služeb technického zázemí firmy, které zajišťuje možnost nákupu nestandardních formátů plechu až do tloušťky 10 mm, pásů seříznutých na požadovanou šířku, archů a svitků s broušeným a kartáčovaným povrchem, leštěných a broušených trubek, dílů řezaných laserem apod.
Ve strojním parku Nova Trading najdeme: dvě linky CTL na dělení svitků na archy, slitter na podélné řezání, linku DEMIS na broušení a kartáčování svitků, linka na broušení a kartáčování archů, dva lasery, gilotinovou řezačku, dvě linky na leštění a broušení trubek a tyčí, linku na leštění a broušení profilů.

Ke spolupráci zveme jak obchodní firmy tak konečné odběratele s větším potenciálem. Zákazníky v současnosti bude mít na starost: vedoucí kanceláře Edyta Janik a asistentka prodeje Andrea Wünschová. Dodávky odběratelům v České republice jsou realizovány z firemních skladů, které se nacházejí v jižním Polsku.

Powered by VOBACOM
to top
Яндекс.Метрика