Nova Trading

Nova Trading rozvíjí servisní středisko

Menu

Nova Trading rozvíjí servisní středisko

Akciová společnost Nova Trading S.A. v červnu tohoto roku ukončila další investici. V areálu servisního střediska v polském městě Toruni byla postavená nová výrobní a skladovací hala o ploše 4 tis. m2, ve které byla právě ukončená montáž druhé v pořadí linky CTL určené k dělení svitků plechů na tabule.
– Do té doby jsme byli schopni dělit svitky plechů do tloušťky 3 mm, dnes už ale dosahujeme tloušťky do 10 mm – říká Tadeusz Pajak, předseda představenstva Nova Trading – Nová linka umožní také získaní formátů plechu s větší šířkou a to do 2.150 mm a jejích cílová délka může dosahovat dokonce 10.000 mm. Rozsah výrobních možnosti způsobí, že tohle zařízeni vyniká mezi ostatními dosud existujícími stroji na trhu – tohle je první tohoto typu linka v Polsku. Zařízeni je určené pro dělení nerezové oceli – včetně duplex oceli a řezaní hliníku. Má namontované dva levellery, které jsou podstatné k docíleni rovné plochy tabuli a odstranění vnitřních napětí – první do tloušťky 1 až 4 mm a druhý do tloušťky 4 až 10 mm.
Výrobu už máme plně rozjetou. Pro obsluhu tohoto zařízeni bylo zaměstnaných přes deset nových zaměstnanců. Náklady na tuto investici činily přes 20 mil. PLN.


30.06.2012

Powered by VOBACOM
to top
Яндекс.Метрика