Oferta pracy

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW / TORUŃ

Oferta ważna do 31.07.2024

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zadań zakupowych materiałów długich ze stali nierdzewnej
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców i asortymentów
  • weryfikowanie i ocena dostawców, umów  warunków współpracy
  • współpraca z działem sprzedaży
  • wystawianie dokumentów w systemie zintegrowanym Impuls

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami
  • mile widziane doświadczenie z zakupami wyrobów długich ze stali nierdzewnej
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • wysoka kultura osobista i umiejętności nawiązywania kontaktów
  • dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • stabilną i długofalową współpracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy w czteroosobowym zespole
  • dobre warunki pracy