Oferta pracy

SPECJALISTA DS. ANALIZY FINANSOWEJ / TORUŃ

Oferta ważna do 30.04.2024

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie analiz ekonomiczno-finansowych
  • koordynacja i wsparcie planowania budżetowego
  • przygotowywanie prognoz budżetowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby instytucji finansowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów i zarządzania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu Microsoft Office – Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków

To oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • stabilną i długofalową współpracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy
  • dobre warunki pracy