Oferta pracy

OPERATOR MASZYNY-BRYGADZISTA / SOSNOWIEC

Oferta ważna do 31.05.2024

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny szlifującej
  • przygotowywania materiału do produkcji i kontrola jakości na każdym etapie produkcji
  • rozliczanie produkcji i wprowadzanie danych do systemu zintegrowanego
  • rozładunki, kompletacja i załadunki materiałów
  • obsługa terminali kodów kreskowych
  • obsługa suwnicy i wózka widłowego
  • dbanie o stan techniczny maszyn, zgłaszanie awarii
  • nadzór nad personelem podczas nieobecności kierownika

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi maszyn oraz mechaniki i naprawy maszyn
  • uprawnienie do obsługi suwnic i wózków widłowych
  • znajomość MS Office - Excel
  • umiejętność organizacji pracy swojej i podległym pracownikom
  • zaangażowanie i dokładność przy wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • stabilną i długofalową współpracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy
  • dobre warunki pracy