Oferta pracy

ASYSTENT DS. EKSPORTU WSCHÓD / TORUŃ

Oferta ważna do 15.05.2024

Twój zakres obowiązków:
•    pomoc w bieżącej obsłudze klientów
•    wystawianie dokumentów w systemie zintegrowanym Impuls
•    sporządzanie i kompletacja dokumentów
•    przygotowywanie ofert dla klientów
•    kontakty e-mailowe z klientami i współpracownikami

Nasze wymagania:
•    wykształcenie min. średnie
•    znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•    znajomość języka rosyjskiego
•    mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klientów
•    znajomość pakietu Microsoft Office
•    wysoka kultura osobista i umiejętności nawiązywania kontaktów
•    dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków

To oferujemy:
•    atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
•    stabilną i długofalową współpracę
•    nowoczesne narzędzia pracy
•    możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
•    przyjazną i miłą atmosferę pracy
•    dobre warunki pracy