Nova Trading

Sponsoring

Menu

Sponsoring

Nova Trading sponsorem Festiwalu PROBALTICA 2022

Nova Trading od kilku lat wspiera finansowo organizację Festiwalu Muzyki i Sztuki Krajów Bałtyckich PROBALTICA. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 01-28.05.2022.
Więcej informacji o samym wydarzeniu - na profilu festiwalu na Facebooku oraz na stronie www.probaltica.pl


Nova Trading sponsorem toruńskiego hokeja

Nova Trading w sezonie 2021/22 dołączyła do grona sponsorów KH ENERGA TORUŃ, za co otrzymała tytuł MECENASA TORUŃSKIEGO SPORTU, który jest przyznawany przez Prezydenta Miasta Torunia firmom i osobom najbardziej zaangażowanym w rozwój i wsparcie toruńskiego sportu. 

Nova Trading Mecenasem Strategicznym Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

Nova Trading wspiera Toruńską Orkiestrę Symfoniczną w jej statutowych działaniach na rzecz upowszechniania kultury - od dwóch lat firma jest Mecenasem Strategicznym TOS. Na tym nie koniec - została podpisana umowa sponsoringowa na kolejny sezon artystyczny 2021/2022.

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę firma otrzymała statuetkę "Dodając skrzydeł" - wiecej na ten temat kliknij w tym miejscu.

Współpraca Nova Trading z TOS trwa od ok. 20 lat, natomiast w ubiegłym roku postanowiliśmy wesprzeć Toruńską Orkiestrę Symfoniczną w większym zakresie, aby podkreślić jubileusz 30-lecia firmy. Cieszymy się z tego, że będziemy Mecenasem Strategicznym Orkiestry nie tylko w roku jubileuszowym.

Nova Trading jako spółka odpowiedzialna społecznie pomaga wielu lokalnym instytucjom kulturalnym w realizacji ich misji – upowszechniania kultury, promowania ambitnego repertuaru, edukowania w zakresie kultury i sztuki.

Nova Trading sponsorem TOFIFEST 2022

Nova Trading kolejny raz będzie sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST.

Festiwal wpisał się na stałe jako ważne wydarzenie kulturalne w naszym mieście. Cieszymy się, że również i tym razem będziemy mogli pomóc w jego organizacji.

Nova Trading w Społecznej Radzie Biznesu UMK

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika utworzył Społeczną Radę Biznesu, w skład której wchodzi kilkanaście prężnie działających firm i instytucji. Nova Trading została zaproszona przez UMK do współpracy w ramach SRB w zakresie promocji idei przedsiębiorczości wśród studentów tej uczelni, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a także pomocy w realizacji inicjatyw środowiska uniwersyteckiego.

Działalność charytatywna

Nova Trading pomaga lokalnym fundacjom, organizacjom szkolnym, samorządowym, kościelnym (np. Caritas, Honorowym Dawcom Krwi, lokalnym jednostkom OSP itd.). Firma wspiera w/w organizacje w realizacji konkretnych projektów poprzez przekazywanie darów pieniężnych i rzeczowych.

W 2022 r. firma wsparła walczącą o wolność Ukrainę poprzez przekazanie w darze szpitala polowego władzom miasta Charkowa. Więcej na ten temat - kliknij w tym miejscu.

Powered by VOBACOM
to top