Nova Trading

Informacje prasowe

Menu

Informacje prasowe

Gazeta Pomorska, 07.04.2021 r. - Oferty pracy mają uznane firmy toruńskie

Widać wiosenne ożywienie na zakładowym rynku pracy w Toruniu. Rekrutacje prowadzą znane firmy, np. Nova Trading, Neuca i TZMO. Kogo szukają w kwietniu? Oto kokretne oferty zatrudnienia.

Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. (...) Obecnie Nova Trading poszukuje kandydatów do...

Nowa Stal, nr 1/marzec 2020 - Trwa inwestycyjny boom w branży stali nierdzewnych

Jeszcze niedawno eksperci przewidywali, że rodzima branża czas najbardziej dynamicznego rozwoju, także związanego z rozbudową mocy przetwórczych, ma już za sobą. Nic bardziej mylnego. (...)

(...) Podobny cel miało uruchomienie przez innego z rynkowych potentatów - firmę Nova Trading - zakładu produkcyjnego...

Focus Nierdzewne, nr 1/2020 - Spawanie - nowa usługa Nova Trading

Nova Trading poszerzyła zakres usług o spawanie stali nierdzewnych oraz aluminium. W styczniu 2020 roku został uruchomiony Dział Spawanie w Centrum Serwisowym w Toruniu. Korzystając z tego, że firma ma możliwości cięcia i gięcia blach, będzie mogła teraz dodatkowo oferować spawanie wyprodukowanych elementów.

Nova...

Nowości, styczeń 2020 - Z okazji swoich urodzin toruńska firma daje prezent orkiestrze i melomanom

Firma Nova Trading S.A. będzie w tym roku sponsorem strategicznym Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Wczoraj szefowie obu instytucji podpisali w tej sprawie list intencyjny.

To nie pierwszy taki gest toruńskiej spółki, która jest potentatem na europejską skalę, jeśli chodzi o handel stalą nierdzewną i aluminium...

Nowa Stal, czerwiec 2019 - Wyroby płaskie: nie ma powodów do narzekań

Mimo spowolnienia europejskiej gospodarki w końcówce 2018 r. oraz zamieszania spowodowanego kontyngentami importowymi Unii Europejskiej popyt na blachy ze stali nierdzewnej rósł w 2018 r.

Jawne zużycie wyrobów płaskich ze stali nierdzewnych w całym 2018 r. w Polsce zwiększyło się o 6,6 proc. (...)

...

Pages

Powered by VOBACOM
to top