Nova Trading

Targi i wystawy

Menu

Targi i wystawy

Targi Aluminium 2018

Targi Aluminium odbywają się co dwa lata w Duesseldorfie w Niemczech. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję, która będzie miała miejsce w dniach 9-11 października.

Dwa lata temu w targach tych wzięła udział udział rekordowa liczba wystawców – prawie 1000 z 58 krajów. Rekord padł również w liczbie zwiedzających – około 25 tys. osób z różnych zakątków świata.

Duże zainteresowanie imprezą to efekt wciąż rosnącego popytu na wyroby hutnicze z aluminium wywołanego dążeniem do zastępowania innych materiałów właśnie aluminium. Lekkie i jednocześnie wytrzymałe konstrukcje aluminiowe są podstawą dla technologii przyszłości.

Na zdjęciu obok stoisko Nova Trading w 2016 r.

W tym roku zapraszamy Państwa na nasze stoisko do hali nr 13, stoisko nr 13H01.

 

 

 

 

TUBE & WIRE 2018


Nova Trading od kilku lat bierze udział w targach TUBE & WIRE w Duesseldorfie w Niemczech. Jest to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez dla branży stali nierdzewnej w Europie.

Wśród 16 ogromnych hal wystawienniczych Messe Duesseldorf jest jedna przeznaczona dla producentów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej. Przy okazji produktów długich promują oni również produkty płaskie oraz wszelkie usługi związane ze wstępną obróbką tychże materiałów. W ten sposób w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą najbardziej znaczących w Europie firm z naszej branży.

TUBE & WIRE to duża międzynarodowa impreza targowa. W 2018 roku wzięło w niej udział 2.700 wystawców i 71.500 zwiedzających. Nasze stoisko (zdjęcie obok) odwiedzili klienci z wielu krajów europejskich i nie tylko.Targi SSW 2017 w Maastricht

 

Targi „Stainless Steel World – Expo & Conference”, na których wystawiają się producenci i dystrybutorzy stali nierdzewnej z wielu krajów z całego świata, odbywają się w Maastricht w Holandii.

Nova Trading po raz drugi brała udział w targach SSW jako wystawca.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Targi Stainless w Brnie - 17-18.05.2017

Co dwa lata na terenie centrum targowego BVV w Brnie odbywają się targi STAINLESS. Jest to impreza o dużej renomie. Targom towarzyszy zawsze konferencja, na której prezentowane są nowinki z zakresu nowych gatunków stali nierdzewnej, ciekawych zastosowań, sytuacji na rynku itp. Organizatorem targów jest znane w Europie czasopismo branżowe "Focus Rostfrei", które wydawane jest również w Polsce pod nazwą "Focus Nierdzewne".

Nova Trading od początku istnienia tej imprezy zawsze brała w niej czynny udział - w każdej edycji STAINLESS występowała w roli wystawcy oraz przez wiele lat firma była sponsorem konferencji.


Powered by VOBACOM
to top