Nova Trading

Targi i wystawy

Menu

Targi i wystawy

Targi SSW 2019 w Maastricht

 

Targi „Stainless Steel World – Expo & Conference”, na których wystawiają się producenci i dystrybutorzy stali nierdzewnej z wielu krajów z całego świata, odbywają się w Maastricht w Holandii co dwa lata. Ostatnia  edycja tej imprezy odbyła się w dniach 26-28.11.2019 r.

Dziękujemy wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko.


Targi Stainless 2019 w Brnie

Co dwa lata na terenie centrum targowego BVV w Brnie odbywają się targi STAINLESS. Jest to impreza o dużej renomie - jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej dla branży stali nierdzewnych. Organizatorem targów jest znane w Europie czasopismo "Focus Rostfrei", które wydawane jest również w Polsce pod nazwą "Focus Nierdzewne".

Nova Trading od początku istnienia tej imprezy zawsze brała w niej czynny udział - w każdej edycji STAINLESS występowała w roli wystawcy oraz przez wiele lat firma była sponsorem konferencji odbywającej się przy okazji targów.

Na zdjęciu obok nasze stoisko z tegorocznej edycji STAINLESS. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili.

Zapraszamy na kolejne targi, które odbędą się w dniach 5-6.05.2021 r.


TUBE & WIRE 2018


Nova Trading od kilku lat bierze udział w targach TUBE & WIRE w Duesseldorfie w Niemczech. Jest to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez dla branży stali nierdzewnej w Europie.

Wśród 16 ogromnych hal wystawienniczych Messe Duesseldorf jest jedna przeznaczona dla producentów i dystrybutorów rur ze stali nierdzewnej. Przy okazji produktów długich promują oni również produkty płaskie oraz wszelkie usługi związane ze wstępną obróbką tychże materiałów. W ten sposób w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą najbardziej znaczących w Europie firm z naszej branży.

TUBE & WIRE to duża międzynarodowa impreza targowa, która odbywa się co dwa lata. W 2018 roku wzięło w niej udział 2.700 wystawców i 71.500 zwiedzających. Nasze stoisko (zdjęcie obok) odwiedzili klienci z wielu krajów europejskich i nie tylko.
Targi Aluminium 2018 - podsumowanie

Targi Aluminium 2018 w Dusseldorfie są jedną z najważniejszych imprez targowych dla naszej branży. Gromadzą one największych producentów i dystrybutorów wyrobów hutniczych z aluminium, a także firmy zajmujące się ich przetwarzaniem dla różnych gałęzi przemysłu – motoryzacyjnego, lotniczego, budowlanego, do produkcji opakowań itp.

Mimo politycznych zawirowań w ostatnim czasie – wprowadzenia ceł na aluminium przez Stany Zjednoczone, obowiązujących nadal sankcji wobec Rosji, problemów w dostawach surowców itd. – globalna produkcja i popyt na aluminium nadal będą rosnąć. Dlatego warto uczestniczyć w tych targach, aby być na bieżąco z nowinami branżowymi, trendami itp. W tym zaś temacie na fali jest elektryczna mobilność oraz druk 3D, w których ma zastosowanie właśnie aluminium. Przemysł jest przygotowany na te i inne wyzwania - są opracowywane nowe produkty i technologie jutra. Targi to świetna okazja do tego, by zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami, które będą tworzyć przyszłość.

Targi Aluminium 2018 odwiedziło 24 tys. zwiedzających z 123 krajów z całego świata. Statystyki po stronie wystawców – prawie 1000 firm z 54 państw. Polska była reprezentowana przez kilkanaście firm – w tym również przez Nova Trading. Dla nas udział w targach to okazja do zaprezentowania oferty klientom zagranicznym, do spotkań z przedstawicielami znanych nam firm oraz nowych.

Kolejne targi Aluminium odbędą się w dniach 6-8 października 2020. Już dziś serdecznie na nie zapraszamy.

 

 

 

 

Powered by VOBACOM
to top