Nova Trading

Sponsoring

Menu

Sponsoring

Nova Trading Mecenasem Strategicznym Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

W dniu 30.01.2020 w CKK Jordanki odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. Michała Zaleskiego, Prezydenta Miasta Torunia, podczas której został podpisany list intencyjny w sprawie współpracy między Nova Trading a Toruńską Orkiestrą Symfoniczną w 2020 roku.

Nasza firma zobowiązała się wesprzeć TOS w statutowych działaniach tej instytucji na rzecz upowszechniania kultury, za co otrzymała tytuł Mecenasa Strategicznego Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w 2020 r. W imieniu Nova Trading podpisy na dokumencie złożyli Prezes Tadeusz Pająk oraz Prezes Piotr Paweł Orłowski, zaś Toruńską Orkiestrę Symfoniczną reprezentował Dyrektor Przemysław Kempiński.

Współpraca Nova Trading z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną trwa od ponad 20 lat, natomiast w tym roku postanowiliśmy wesprzeć TOS w większym zakresie, aby podkreślić jubileusz 30-lecia firmy. Nova Trading jako spółka odpowiedzialna społecznie pomaga wielu lokalnym instytucjom kulturalnym w realizacji ich misji – upowszechniania kultury, promowania ambitnego repertuaru, edukowania w zakresie kultury i sztuki.

Współpraca z Dworem Artusa w 2020 roku

Znalezione obrazy dla zapytania: dwór artusa toruń logo"Nova Trading wspiera finansowo imprezy organizowane przez Dwór Artusa w Toruniu. Od kilku lat firma sponsoruje Festiwal Pod Gwiazdami oraz ARTUS FESTIVAL.

W tym roku Nova Trading będzie również sponsorem Toruńskiego Festiwalu Książki.

 

Nova Trading sponsorem TOFIFEST

Nova Trading jest sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST, który odbędzie się się w Toruniu w dniach 21-27.10.2013r.

TOFIFEST to uznana impreza w świecie filmowców. W tym roku wśród gości festiwalowych zobaczymy m.in. Kazimierza Kutza, Małgorzatę Szumowską, Krzysztofa Zanussiego i Krystynę Jandę.

Festiwalowi towarzyszyć będą spektakle teatralne, spotkania ze znanymi postaciami,  imprezy muzyczne, warsztaty filmowe dla dzieci itp.

Więcej na www.tofifest.pl

Nova Trading sponsorem Festiwalu PROBALTICA

Nova Trading od kilku lat wspiera finansowo organizację Festiwalu Muzyki i Sztuki Krajów Bałtyckich PROBALTICA.
Więcej informacji na temat festiwalu: www.probaltica.art.pl

Nova Trading w Społecznej Radzie Biznesu UMK

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika utworzył Społeczną Radę Biznesu, w skład której wchodzi kilkanaście prężnie działających firm i instytucji. Nova Trading została zaproszona przez UMK do współpracy w ramach SRB w zakresie promocji idei przedsiębiorczości wśród studentów tej uczelni, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a także pomocy w realizacji inicjatyw środowiska uniwersyteckiego.

Działalność charytatywna

Nova Trading pomaga lokalnym fundacjom, organizacjom szkolnym, samorządowym, kościelnym (np. Caritas, Honorowym Dawcom Krwi itd.). Firma wspiera w/w organizacje w realizacji konkretnych projektów poprzez przekazywanie darów pieniężnych i rzeczowych.

Powered by VOBACOM
to top