Nova Trading

Sponsoring

Menu

Sponsoring

Nova Trading sponsorem TOFIFEST

Nova Trading jest sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST, który odbędzie się się w Toruniu w dniach 21-27.10.2013r.

TOFIFEST to uznana impreza w świecie filmowców. W tym roku wśród gości festiwalowych zobaczymy m.in. Kazimierza Kutza, Małgorzatę Szumowską, Krzysztofa Zanussiego i Krystynę Jandę.

Festiwalowi towarzyszyć będą spektakle teatralne, spotkania ze znanymi postaciami,  imprezy muzyczne, warsztaty filmowe dla dzieci itp.

Więcej na www.tofifest.pl

Międzynarodowy Festiwal ''Nova Muzyka i Architektura''

Nova Trading S.A. jest sponsorem letniego festiwalu muzycznego organizowanego przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną. Współpraca z TOS przy organizacji festiwalu trwa już wiele lat, za co nasza firma została nominowana do tytułu "Dobroczyńca Kultury Polskiej" w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Kultury.

Więcej informacji na temat festiwalu: http://muz-arch.pl/

Nova Trading sponsorem Festiwalu PROBALTICA

Nova Trading od kilku lat wspiera finansowo organizację Festiwalu Muzyki i Sztuki Krajów Bałtyckich PROBALTICA.
Więcej informacji na temat festiwalu: www.probaltica.art.pl

Nova Trading w Społecznej Radzie Biznesu UMK

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika utworzył Społeczną Radę Biznesu, w skład której wchodzi kilkanaście prężnie działających firm i instytucji. Nova Trading została zaproszona przez UMK do współpracy w ramach SRB w zakresie promocji idei przedsiębiorczości wśród studentów tej uczelni, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem, a także pomocy w realizacji inicjatyw środowiska uniwersyteckiego.

Działalność charytatywna

Nova Trading pomaga lokalnym fundacjom, organizacjom szkolnym, samorządowym, kościelnym (np. Caritas, Honorowym Dawcom Krwi itd.). Firma wspiera w/w organizacje w realizacji konkretnych projektów poprzez przekazywanie darów pieniężnych i rzeczowych.

Powered by VOBACOM
to top