Nova Trading

Dzień Stali Nierdzewnych 2019

Menu

Dzień Stali Nierdzewnych 2019

Jak się będzie rozwijała branża stali nierdzewnych w Polsce, Europie i na świecie? Wszyscy, którzy chcą poznać odpowiedź na to pytanie powinni wziąć udział w konferencji, która odbędzie się 11 czerwca 2019 r. w Katowicach.

– Szykuje się zupełnie wyjątkowa edycja Dnia Stali Nierdzewnych – mówi Andrzej Michalski-Stępkowski, prezes Stowarzyszenia Stal Nierdzewna, organizatora wydarzenia. – Wśród panelistów znajdą się przedstawiciele czołowych światowych koncernów oraz instytucji związanych z branżą. Nasze zaproszenie przyjął m.in. John Rowe, sekretarz generalny International Stainless Steel Forum, organizacji zrzeszającej niemal wszystkich producentów stali nierdzewnych na świecie. Swoje wystąpienia będą mieli również Benoît Van Hecke, reprezentujący Nickel Institute, czy Gaetano Ronchi z IMOA.
Podczas tegorocznej edycji DSN odbędą się też panele warsztatowe. Jeden z nich poprowadzą przedstawiciele firm Aon Polska i PJ Legal. Poruszą oni tematy związane z zarządzaniem finansami, jak i bezpieczeństwem w finansach. Będzie m.in. mowa o kwestiach dotyczących ubezpieczeń transakcji handlowych w kontekście rosnącej liczby upadłości przedsiębiorstw.
Na deser, który w tym przypadku zostanie podany na samym początku wydarzenia, jego organizatorzy przygotowali coś specjalnego. Wykład otwierający Dzień Stali Nierdzewnych 2019 wygłosi Jacek Bartosiak, jeden z najbardziej uznanych polskich ekspertów do spraw geostrategii, a do niedawna prezes spółki Centralny Port Komunikacyjny, odpowiedzialnej za budowę nowego portu lotniczego w Polsce. Jacek Bartosiak gościom katowickiej konferencji przedstawi główne procesy geopolityczne zachodzące właśnie na świecie oraz wyjaśni, jak wpływają one na funkcjonowanie biznesu, w tym tego związanego ze stalami nierdzewnymi. Postara się także przedstawić możliwe scenariusze rozwoju globalnej sytuacji geopolitycznej. Z pewnością jego wykład będzie wielką intelektualną przygodą.
– Zapraszamy wszystkich chętnych na tegoroczną odsłonę Dnia Stali Nierdzewnych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować poprzez stronę www.dsn2019.pl. Do zobaczenia w Katowicach – podsumowuje Andrzej Michalski-Stępkowski.   
  


Informacje o wydarzeniu
Dzień Stali Nierdzewnych to spotkanie przedstawicieli firm z branży oraz okazja do wymiany wiedzy na temat aktualnych trendów rynkowych, jak i doświadczeń dotyczących funkcjonowania na rynku. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do kadry menedżerskiej firm z sektora stali nierdzewnych oraz jej otoczenia biznesowego. Jest jednocześnie jedną z najważniejszych tego typu imprez w branży, jakie odbywają się w naszej części Europy.

Organizator: Stowarzyszenie Stal Nierdzewna
Miejsce: Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, 40-205 Katowice
Termin: 11 czerwca 2019 r.
Wstęp: bezpłatny

Sponsorem konferencji jest Nova Trading.


Powered by VOBACOM
to top